HAKKIMIZDA

ANASAYFA HAKKIMIZDA

Su çiçeğe aşk kattıysa biz de suyun dünyasına renk katıyoruz!

Günün birinde çiçek ve su arkadaş olur. Güzel bir arkadaşlık yaşarlar. Gel zaman, git zaman çiçek o kadar mutlu olur ki mutluluktan içi içine sığmaz artık ve anlar ki suya aşık olmuştur. İlk kez aşık olan çiçek, etrafa kokular saçmaya başlar. Su Dünyası, adını bu hikayeden aldı ve 2014 yılında faaliyetlerine başladı. “Kusursuz hizmet” misyonu ile hareket eden Su Dünyası, alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Portföyümüzde; özel su gösterisi projelendirme, havuz ve su gösteri ekipmanları ve havuz ve gölet yapımı ürün ve hizmetler bulunmaktadır. Su gösterisi profesyonellerinin tecrübelerini de bünyesinde barındıran Su Dünyası, uyguladığı bütün proseslerde müşteri memnuniyetini odağına almaktadır. Bütün projelerimizde plan aşamasından teslim aşamasına kadar müşterilerin talepleri dikkate alınmaktadır. Su gösterileri ekipmanlarından havuz sistemlerine, su perdelerinden su kürelerine kadar bütün ürünlerde kalite ilk sırada gözetilmektedir. Her projenin zamanında teslim edilmesi prensiplerimizin en önemli maddeleri arasında yer almaktadır. Kısaca Su Dünyası; güven, tecrübe, profesyonellik ve kalite demektedir.

Misyonumuz

Su Dünyası, suyun ahengini tecrübe ve kalite ile buluşturma hedefi taşımaktadır. Bu çerçevede misyonumuz; müşteri memnuniyeti temelinde hizmet vermek, kaliteli ürün temin etmek, portföyümüzdeki prosesleri en verimli ve en hızlı şekilde tamamlamaktır.

Vizyonumuz

Su Dünyası, hizmet verdiği alanda süreklilik ve kalite temelinde bir vizyon öngörmektedir. Bu çerçevede vizyonumuz; su gösterisi sistemleri ve havuz sistemleri alanında ülkemizin aranan firması haline gelmek, bölgenin tercih edilen firmalarından biri olmak ve uluslararası paydaşlarla çalışmaktır.